MENU
Strona główna ›    O nas    › O firmie

O firmie

Firma Romtex powstała ponad 20 lat temu. Czerpiąc z tradycji rodzinnych, które zostały przekazane przez seniora rodu, doświadczonego stolarza i wspaniałego nauczyciela, stworzyliśmy przedsiębiorstwo produkcyjne tworzące meble do sypialni.

Od początku działalności kierujemy się trendami rynkowymi i potrzebami Klientów, nieustannie dostosowując ofertę. Obecnie specjalizujemy się w wyposażaniu całych domów i mieszkań w meble z dodatkami metalowymi, kamiennymi i oświetleniem.

W naszej ofercie znajdują się gotowe kolekcje mebli do sypialni, jak również pojedyńcze meble, m.in.: szafy, łoża, komody, toaletki, lustra, meble tapicerowane. Na zamówienie klienta wykonujemy również szafy przesuwne, meble kuchenne, młodzieżowe oraz garderoby, także na wymiar.

Meble wykonujemy zgodnie z najnowszymi trendami obowiązującymi w meblarstwie, stawiamy na jakość i wykończenie detali. Nasi dostawcy dostarczają komponenty najwyższej jakości. Stosujemy płyty meblowe laminowane, MDF, MDF lakierowany oraz listwy profilowe.

Szeroki wybór produktów, funkcjonalność i ich uniwersalny styl pozwalają atrakcyjnie i wygodnie urządzić każde wnętrze. Możemy zrealizować niemal wszystkie oczekiwania naszych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomagamy także w wyborze systemów kuchennych i szafowych, zdobień, rozwiązań funkcjonalnych.

Copyright © 2015-2024 "ROMTEX" Roman Timofiejuk